Címke: Budapest

Országos Sudoku Bajnokság eredmények

*** FRISSÍTÉS ***

Az Országos Sudoku Bajnokság eredménylistája
ide kattintva elérhető.

***

A Rejtvényfejtők Országos Egyesülete
sudoku rejtvényfejtő versenyt szervez

2017. június 3-án (szombaton) 10 és 14 óra között

Budapesten, a Békésy kupa helyszínén.
(Békésy György Szakközépiskola,
1174 Budapest, Széchenyi utca 9-11.)

A versenyre célszerű előzetesen regisztrálni.
A helyszínen csak korlátozott számban tudunk
nevezéseket fogadni.

Jelentkezni és érdeklődni a
logika@rejtvenyfejtes.hu címen lehet.
Nevezési díj: 1000 Ft.

Várunk minden érdeklődőt!

2. Rákosmentei Békésy kupa eredmények

*** FRISSÍTÉS ***

A Rákosmentei Békésy kupa eredménylistái
az alábbi linkeken megtekinthetők.

egyéni eredmények              csapat eredmények

***

Köszönet a feladványokért a készítőknek:

kezdők: Schmidt János
haladók (egyéni és csapat): Schmidt János
mesterjelöltek (egyéni és csapat): Barna Viktor
mesterek (egyéni és csapat): Schmidt János

***

2. Rákosmentei Békésy kupa Budapesten!

Helyszín:
Békésy György Szakközépiskola
1174 Budapest Széchenyi utca 9-11.
(főbejárat a Gyökér utca felől)

Megközelítés:
az Őrs vezér térről a 97E, 169E, 161-es buszokkal,
Kőbányáról a 162-es busszal,
Kőbánya-Kispesttől 202-es, 98-as busszal,
Rákoskeresztúri elágazástól 5 perc séta vagy 1 megálló a 98-as busszal,
Rákoshegyi vasútállomástól 10 perc séta (Petőfi utcán) vagy 3 megálló a 198-as busszal.

Program:
2017. június 3. szombat 14:00
(nevezés 13:00 órától)
Egyéni verseny kezdő, haladó, mesterjelölt, mester kategóriában

Az egyéni verseny előtt sudoku verseny lesz,
melynek részleteit később közöljük!

Szombat esti program: vetélkedő

2017. június 4. vasárnap 10:00
(nevezés 9:00 órától)
Csapat verseny haladó, mesterjelölt, mester kategóriában

Nevezési díj 500,- Ft,
a büfé fizetős.

További információ:
Kasparek Éva 06/20-387-4103, ekasparek@gmail.com

Jó versenyzést kívánunk!

Rákosmentei Békésy kupa: eredmények

Bekesy_Budapest

*** FRISSÍTÉS ***

Békésy kupa eredmények!

A Békésy kupa eredménylistái az alábbi linkekre kattintva elérhetők.

Egyéni eredmények                  Csapat eredmények

***

FRISSÍTÉS

A Békésy kupa helyszínének megközelítésével kapcsolatos információk
ide kattintva letölthetők.

***

RÁKOSMENTEI BÉKÉSY kupa Budapesten!

Helyszín:
Békésy György Szakközépiskola
1174 Budapest Széchenyi utca 9-11.
(főbejárat a Gyökér utca felől)

Megközelítés:
az Őrs vezér térről a 97E, 169E, 161-es buszokkal,
Kőbányáról a 162-es busszal,
Kőbánya-Kispesttől 202-es, 98-as busszal,
Rákoskeresztúri elágazástól 5 perc séta vagy 1 megálló a 98-as busszal,
Rákoshegyi vasútállomástól 10 perc séta (Petőfi utcán) vagy 3 megálló a 198-as busszal.

Program:
2016. június 4. szombat 14:00
(nevezés 13:00 órától)
Egyéni verseny kezdő, haladó, mesterjelölt, mester kategóriában

Szombat esti program: vetélkedő

2016. június 5. vasárnap 10:00
(nevezés 9:00 órától)
Csapat verseny haladó, mesterjelölt, mester kategóriában

Nevezési díj nincs, a büfé fizetős.

További információ:
Kasparek Éva 06/20-387-4103, ekasparek@gmail.com

Jó versenyzést kívánunk!

13. 24 órás rejtvénybajnokság

A 13. 24 órás rejtvénybajnokságra 2012. november 9-11 között kerül sor.

A világ egyik legőrültebb rejtvényversenye ismét Budapesten kerül megrendezésre. A versenynek ismét a budapesti Amadeus Hotel ad otthont. A versenyzőknek 24 órás keresztül nem csak a szellemi, hanem a fizikai állóképességüket is tesztelni kell, hogy a 11 országból érkező 24 játékos között megállják a helyüket.

A versenyre résztvevőnek, illetve szervezőnek e-mailben lehet jelentkezni a roe@chello.hu címen.

A verseny feladatainak leírását tartalmazó instrukciós füzet letölthető.

A feladatsorokhoz kérdéseket a versenyzők a WPF fórumjában angolul, vagy itt, ennél a hírnél magyarul is feltehetnek.

A versenyre eddig 11 országból 23 versenyző jelentkezett: Michael Mosshammer (Ausztria), Jaakko Kangasharju (Finnország), Frédérique Rogeaux, Aline Koch (Franciaország), Serkan Yürekli, Gülçe Senem Yürekli (Törökország), Florian Kirch (Németország), Liane Robinson, Anthea McMillan (Nagy Britannia), Peter Hudak, Matej Uher (Szlovákia), Jana Vodičková-Tylová, Zdeněk Vodička (Csehország), Nikola Zivanovic, Zoran Tanasic, Milovan Kovacevic (Szerbia), Deyan Razsadov, Borislav Ilevski (Bulgária), Hunor Daday (Románia) és Major Boglár, Antal Tamás, Madarassy Pál, István György (Magyarország).