EGYÉNI MINŐSÍTÉSEK 2018

A 2017. évi eredmények alapján készült névsorban színnel jelöltük a magasabb kategóriába kerülteket, színnel pedig azokat, akiknek lehetősége van az elmúlt évihez képest alacsonyabb kategóriában indulni a ROE-versenyein. A listán nem szereplők szabadon, bármelyik kategóriát választva versenyezhetnek. Ha bárkinek kérdése, észrevétele van a minősítésekkel kapcsolatban, kérjük, hogy azt e-mailben jelezze.

Mester minősítésű versenyzők
(azaz nem indulhatnak a mesterjelölt, haladó és kezdő kategóriában):

  • Bakos András – Martfű
  • Balogh József – Albertirsa
  • Barna Viktor – Szigetmonostor
  • Bartha Gyula – Aranyvölgy
  • Berta-Somogyi Csaba – Kalocsa
  • Bertók Tibor – Jobbágyi
  • Búza Márta dr. – Kiskunhalas
  • Czövek Ildikó – Budapest
  • Erdész László – Heves
  • Faddi Imre – Székesfehérvár
  • Fogarasi Noémi – Budapest
  • Gál Béla – Szigetmonostor
  • Gyócsy Géza – Balassagyarmat
  • István György – Miskolc
  • Kálmánné Nyilasy Éva – Budapest
  • Kasparek Éva – Budapest

 

  • Kubikné Kiszely Anita – Szolnok
  • Lagyánszki Ágnes – Budapest
  • Lustyik Istvánné – Szolnok
  • Mester Anna – Budapest
  • Mosonyi Zoltán – Békéscsaba
  • Sarlós Péter dr. – Pécs
  • Savanya István – Szeged
  • Steiner Róbert – Pécs
  • Stolmár Katalin – Győr
  • Szalay Dénes – Győr
  • Szemán Attila – Szolnok
  • Szilágyiné Tóth Éva – Monor
  • Takács Barnabás – Sárvár
  • Varga Sándor dr. – Mátészalka
  • Varsányi Tibor – Baja
  • Vezér Ferencné – Budapest

Mesterjelölt minősítésű versenyzők
(azaz nem indulhatnak haladó és kezdő kategóriában):

  • Bodnár Beáta – Budapest
  • Buday Zsuzsa – Budapest
  • Czövek Ildikó – Budapest
  • Csernyán Lászlóné – Martfű
  • Csizmadia Gedeonné – Budapest
  • Debreczeni Dánielné – Velence
  • Fábián Lajos – Sajószentpéter
  • Fábián Péter Piusz – Budaörs
  • Fróna Martin Richárd – Tiszaújváros
  • Guber István – Székesfehérvár
  • Győriné Lehel Mária – Kalocsa
  • Hankóné Zsilák Katalin – Békéscsaba
  • Hidvégi Mihály – Budapest
  • Huszárné Sándor Katalin – Békéscsaba
  • Huszka Erzsébet Isabel – Budapest
  • Juhász Jánosné – Siófok
  • Kovács Attila – Budapest
  • Kubik Attila – Szolnok
  • László Szabolcs – Debrecen
  • Lengyel Lajosné dr. – Martfű
  • Lovas Julianna – Vérteszőlős
  • Magasi Péterné – Csákvár
  • Matócsi Illés Gábor – Kecskemét
  • Molnár Katalin – Mezőtúr
  • Molnárné Dr. Berta Klára – Szeged
  • Mosonyi Géza – Pécs
  • Nemcsik László – Salgótarján
  • Novák Szabolcs – Szeged
  • Papagorasz Takisz – Székesfehérvár
  • Pintér Jánosné – Székesfehérvár
  • Rabné Csík Éva – Szeged
  • Rácz Imre János – Körösladány
  • Salák Sándorné – Encs
  • Sára Norbert – Siófok
  • Savanya István – Szeged
  • Sávolt Éva – Győr
  • Schinzel Helga – Budapest
  • Szabóné Papp Judit – Miskolc
  • Szalay Mihály dr. – Budapest
  • Takács Adrienne – Szigetmonostor
  • Tamás Jolán – Ózd
  • Török Gyula – Szolnok

Haladó minősítésű versenyzők
(azaz nem indulhatnak kezdő kategóriában):

  • Albrecht Ferenc – Harkány
  • Anik László – Debrecen
  • Annus Mária – Székesfehérvár
  • Antal Magdolna – Budapest
  • Benkő Klára – Budapest
  • Berkes Jenőné – Budapest
  • Biczó Jánosné – Heves
  • Bodó József – Szeged
  • Borbáth Lajos – Siófok
  • Bökönyi László – Debrecen
  • Csaliné Szilárd Anna – Székesfehérvár
  • Csanda Lajos – Budapest
  • Forgács Imre – Debrecen
  • Forgács Imréné – Debrecen
  • Földi Tibor – Szolnok
  • Füzesi Pál – Szentmártonkáta
  • Geszti Sándorné – Csárdaszállás
  • Gombos Éva – Budapest
  • Hankóné Zsilák Katalin – Békéscsaba
  • Hencs János – Siófok
  • Hidas Sándor – Budapest
  • Horváth Dávid – Budapest
  • Horváth Katalin – Székesfehérvár
  • Jambrik János – Budapest
  • Jantyik Pál – Békéscsaba
  • Jámbor Ferencné – Békéscsaba
  • Juhász László – Kalocsa
  • Kanizsay Ákosné – Székesfehérvár
  • Kozics Anikó – Budapest
  • Krieg Károly – Budapest
  • Lami Márta – Budapest
  • Lunzer Lilla – Budapest
  • Marossy Ödönné – Martfű
  • Matócsiné Csabai Krisztina – Kecskemét
  • Michnay Lászlóné – Békéscsaba
  • Molnár László – Vámosgyörk
  • Morár Péterné – Kálló
  • Nagy Mária – Jászjákóhalma
  • Nagypál Istvánné – Jászapáti
  • Nagy-Péter László – Jászapáti
  • Polgár-Szilágyi Mária – Héhalom
  • Sárvári Tamás – Budapest
  • Seidner Tamás – Budapest
  • Simó Jánosné – Pilis
  • Simó Sarolta – Budapest
  • Szabó Zoltán – Győr
  • Szekfű Ferencné – Székesfehérvár
  • Sztanyik Ferenc – Budapest
  • Sztanyikné Takács Ilona – Budapest
  • Urbán Zoltánné – Sajószentpéter

Szóljon hozzá!