A 2019. évi eredmények alapján készült névsorban színnel jelöltük a magasabb kategóriába kerülteket, színnel pedig azokat, akiknek lehetősége van az elmúlt évihez képest alacsonyabb kategóriában indulni a ROE-versenyein. A listán nem szereplők szabadon, bármelyik kategóriát választva versenyezhetnek. Ha bárkinek kérdése, észrevétele van a minősítésekkel kapcsolatban, kérjük, hogy azt e-mailben jelezze.

Mester minősítésű versenyzők
(azaz nem indulhatnak a mesterjelölt, haladó és kezdő kategóriában):

Bakos András – Martfű
Bakos Ferenc – Martfű
Balogh József – Albertirsa
Barna Viktor – Szigetmonostor
Bartha Gyula – Óbuda - Aranyvölgy
Berta-Somogyi Csaba – Kalocsa
Bertók Tibor – Jobbágyi
Erdész László – Heves
Faddi Imre – Székesfehérvár
Fogarasi Noémi – Budapest
Fróna Martin ­– Tiszaújváros
Gál Béla – Szigetmonostor
Gyócsy Géza – Balassagyarmat
Horváth Sándor – Géderlak
István György – Miskolc
Kálmánné Nyilasy Éva – Budapest
Kasparek Éva – Budapest
Kovács Attila – Budapest
Kovács Katalin – Ózd
Kubikné Kiszely Anita – Szolnok
Lagyánszki Ágnes – Budapest
Lustyik Istvánné – Szolnok
Magasi Péterné – Csákvár
Mester Anna – Budapest
Mócsy Miklós – Budapest
Rabné Csík Éva – Martfű
Sára Norbert – Siófok
Savanya István – Szeged
Steiner Róbert – Győr
Stolmár Katalin – Győr
Szalay Dénes – Győr
Szemán Attila – Szolnok
Szilágyiné Tóth Éva – Monor
Török Gyula – Szolnok
Varga Sándor dr. – Mátészalka
Varsányi Tibor – Baja
Vezér Ferencné – Budapest

Mesterjelölt minősítésű versenyzők
(azaz nem indulhatnak haladó és kezdő kategóriában):

Anik József László – Debrecen
Antal Magdolna – Budapest
Balog Sándor – Méhkerék
Bédi Sándorné – Budapest
Bencze László – Szécsény
Benkó Tamás – Balassagyarmat
Bodnár Beáta – Budapest
Bodó József – Szeged
Buday Zsuzsanna – Budapest
Búza Márta dr. – Kiskunhalas
Csernyán Lászlóné – Martfű
Csizmadia Gedeonné – Budapest
Czövek Ildikó – Budapest
Debreczeni Dánielné – Velence
Domonkos László – Veszprém
Fábián Lajos – Sajószentpéter
Fábián Péter Piusz – Budaörs
Faragó Sándorné – Békéscsaba
Forgács Imre – Debrecen
Földi Tibor – Szolnok
Guber István – Székesfehérvár
Győriné Lehel Mária – Kalocsa
Hankóné Zsilák Katalin – Békéscsaba
Hidvégi Mihály – Budapest
Horváth Katalin – Székesfehérvár
Huszárné Sándor Katalin – Békéscsaba
J
uhász Jánosné – Siófok
Kálcza László dr. – Pusztavacs
Kovács Béla Sándor – Székesfehérvár
Kubik Attila – Szolnok
Lengyel Lajosné – Martfű
Lovas Julianna – Vértesszőlős
Lunzer Lilla – Budapest
Matócsi Illés Gábor – Kecskemét
Meleg Dávid – Budapest
Michnay Lászlóné – Békéscsaba
Molnár Katalin – Mezőtúr
Molnárné dr. Berta Klára – Szeged
Mosonyi Géza – Pécs
Mosonyi Zoltán – Békéscsaba
Mustyák Dezső – Székesfehérvár
Nagy Mária – Jászjákóhalma
Nemcsik László – Salgótarján
Nyerges Krisztina – Budapest
Obrecsányné Tóth Erzsébet – Szécsény
Olcsváry László – Budapest
Papagorasz Takisz – Székesfehérvár
Péntek László – Budapest
Pintér Jánosné – Székesfehérvár
Rácz Imre János – Körösladány
Salák Sándorné – Encs
Sarlós Péter dr. – Pécs
Sávolt Éva – Győr
Schinzel Helga – Budapest
Simó Sarolta – Budapest
Szabó Zoltán – Győr
Szalay Mihály dr. – Budapest
Szilágyi Dezső – Martfű
Takács Adrienne – Szigetmonostor
Takács Barnabás – Sárvár
Tamás Jolán – Ózd
Varga István – Debrecen

Haladó minősítésű versenyzők
(azaz nem indulhatnak kezdő kategóriában):

Adamisné Szánthó Judit – Budapest
Albrecht Ferenc – Harkány
Annus Mária – Székesfehérvár
Ábel István – Magyarkanizsa
Badics Bettina – Budapest
Bagi Béla – Jászladány

Bartuszek András – Budapest
Báthory Sándor – Nábrád
Benkő Klára – Budapest
Berkes Jenőné – Budapest
Biczó Jánosné – Heves
Borbáth Lajos – Siófok
Bökönyi László – Debrecen
Csaliné Szilárd Anna – Székesfehérvár
Csanda Lajos – Rákoskeresztúr
Csernyán Lászlóné – Martfű

Csizmadia Gedeonné – Budapest
Derencsényi Béla – Ózd
Dudicsné Sárai Erika – Tiszapüspöki

E. Kovács Imréné – Szabadszállás
Engel György – Budapest
Farsang Júlia – Komárom
Fodor István Ferenc – Jászjákóhalma
Fődi Péterné – Jászjákóhalma
Füzesi Pál – Szentmártonkáta
Gaálné Szabados Ilma – Martfű
Geszti Sándorné – Csárdaszállás
Gombos Éva – Budapest
Gyarmati Irén – Békéscsaba
Györki Marianna – Szécsény
Hankóné Zsilák Katalin – Békéscsaba

Hencs János – Balatonkeresztúr
Hidas Sándor – Budapest
Hofmeister Amália – Pécs
Horváth Dávid – Budapest
Horváth László – Ózd
Hudák Józsefné – Szerencs
Huszka Erzsébet Isabel – Budapest

Jantyik Pál – Békéscsaba
Kanizsay Ákosné – Székesfehérvár
Karle Péter – Siófok
Kálcza Gyöngyvér – Pusztavacs

Kegyes Zsolt – Győr
Keresztes Jánosné – Budapest
Kiss Lajosné – Szécsény
Kiss Sarolta – Sárvár
Kozics Anikó – Budapest
Krieg Károly – Budapest
Kristóf Gáborné – Szabadszállás
Krizsán Attila – Békéscsaba
Kubik Attila – Szolnok

Kulcsár Erika – Tököl
Kuti István dr. – Salgótarján
Lami Márta – Budapest
Laurinyecz Péter – Kétsoprony
Lehner Erika – Békéscsaba
Lelkesi Anita dr. – Mátészalka
Légrádi Lajos – Pécs
Lőrincz Gábor – Budapest
Marossy Ödönné – Martfű
Matócsiné Csabai Krisztina – Kecskemét
Michnay Lászlóné – Békéscsaba

Molnár László – Vámosgyörk
Monoki Attila – Szeged
Morár Péterné – Kálló
Mustyákné Fehér Margit – Székesfehérvár
Nagy Dávid – Székesfehérvár
Nagy Ferencné dr. – Szeged
Nagy István – Szerencs
Nagy Károly – Szabadszállás
Nagy Krisztina dr. – Nagyszokoly

Nagy Piroska – Balassagyarmat
Nagypál Istvánné – Jászapáti
Nagy-Tóth Dezső – Kiskunhalas
Novotni Tiborné – Nagyoroszi
Nyári Tamásné – Békéscsaba
Pacsika András – Telekgerendás
Palánki Éva – Szécsény
Polgár-Szilágyi Mária – Héhalom
Rácz Imre János – Körösladány

Révész Ágnes – Kecskemét
Riba Tibor – Kincsesbánya
Sárvári Tamás – Budapest
Seidner Tamás – Budapest
Selmeci Zsolt – Gödöllő
Simó Jánosné – Pilis
Skorván Józsefné – Szerencs
Szalai Márta – Kásád
Szente Árpád – Ózd
Szentgyörgyi István – Pilis
Sztanyikné Takács Ilona – Budapest
Szűts Ferenc – Szolnok
Tamás Jolán – Ózd

Tóth István – Zalaegerszeg
Tóth Judit dr. – Békéscsaba

Tóth Tiborné – Szécsény
Varga Marianna – Szolnok
Váradi Istvánné – Doboz
Verasztó Zoltán – Orosháza
Zahorán János – Békéscsaba
Zarnóczay Klára – Pócsmegyer-Surány
Zentai Zoltán – Szolnok